TaxEdit Luyten CZ, s.r.o.
 
Novinky
Školení 2019 : 04.06.2019
Vypsán termín školení v červnu 2019 v Brně.
TaxEdit 3.12 : 28.03.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.101 s přístupem do D.I.S.
TaxEdit 3.12 : 02.01.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.100. Verze se nabízí v automatické aktualizaci.
Školení 2018 : 08.11.2018
Vypsány termíny školení v Praze a Brně.
Starší...   
FAQ (otázky/odpovědi)
 
Téma:Šablony
 
Otázka:Potřebuji novější šablonu.
 
Odpověď: Řada šablon v TaxEditu je v průběhu roku aktualizována - přidáváme do nich další možnosti, optimalizujeme výpočty, zvyšujeme odolnost proti nesprávně zadaným hodnotám, odstraňujeme nepřesnosti. Každý uživatel TaxEditu má bez dalších poplatků nárok na všechny tyto aktualizace. Lze je získat dvojím způsobem:
  • Aktualizační balíčky zasílané e-mailem. Vždy, když se v některé šabloně objeví zásadnéjší změna, zasíláme všem, kteří o to projeví zájem, malý aktualizační balíček obsahující všechny změny v šablonách od posledního vydání TaxEditu na CD. Jestliže je chcete dostávat, stačí, když nám pošlete zprávu se svou e-mailovou adresou a zákaznickým číslem.
  • Aktualizace přes Internet. Šablony můžete aktualizovat také přímo z otevřeného TaxEditu - uzavřete všechny formuláře, vyberte nabídku Nástroje->Instalované šablony. Klikněte nejprve na tlačítko "Test aktuálonosti šablon" (Váš počítač se připojí k internetu), poté na tlačítko "Aktualizovat vybrané". Tento způsob aktualizace je nejpohotovější, počítač s TaxEditem však musí být připojen k Internetu, stahuje se více dat, některé šablony tímto způsobem aktualizovat nelze. Proto doporučujeme využít především aktualizačních e-mailových balíčků, aktualizaci přes Internet využívat případně jako doplňkovou.


Ani jeden z uvedených způsobů však neumožňuje získat bezplatně aktualizaci šablon pro další roky - k tomu je potřeba zakoupit upgrade programu.
 
Též zařazeno v tématu: Aktualizace
Pokud jste nenalezli řešení svého problému v Otázkách a Odpovědích, pište na taxedit@luyten.cz, nebo volejte linku technické podpory 548 210 607.
© 1997-2019 Luyten CZ, s. r. o.